top of page

Доставка 2 шт генераторів на 250 кВт в Краматорськ лікарня

Проект забезпечення надійності енергопостачання Краматорської лікарні шляхом доставки та інсталяції двох потужних генераторів по 250 кВт кожен.

Обсяг робіт:

Компанія "Вавілон-Груп" взяла на себе повний цикл робіт, від логістичного планування до транспортування і монтажу двох важких генераторів для забезпечення безперебійної роботи медичного закладу.

Особливості Проекту:

Проект вирізняється високою ступенем відповідальності, адже забезпечення енергією критично важливих об'єктів, як лікарня, є пріоритетним і вимагає точності та надійності.

Поставлене Завдання:

Основною метою проекту було створення автономної енергетичної системи, здатної забезпечити потреби лікарні у випадку відключення централізованого енергопостачання.

Реалізація:

Доставка генераторів вимагала координації з місцевими органами, ретельного планування маршруту та забезпечення безпеки під час транспортування та підйому обладнання.

Результат:

Успішно доставлені та встановлені генератори значно підвищили рівень готовності лікарні до непередбачених ситуацій, гарантуючи безперервність життєво важливих процесів і безпеку пацієнтів.


Photo gallery of the Project

bottom of page