top of page

Запуск нової котельні в Рівненській області

Компанія "Вавілон-Груп" успішно реалізувала проект зі створення нової котельні, відповідально забезпечивши поставку та монтаж усього необхідного обладнання.

Обсяг робіт

Компанія "Вавілон-Груп" взяла на себе повний цикл реалізації проекту – від прямої закупівлі обладнання у виробника до логістики, розмитнення, монтажу, та запуску нової котельні.


Особливості проекту

Проект унікальний завдяки використанню передових технологій в обладнанні котельні, що дозволяє ефективно контролювати процеси нагріву та забезпечити оптимальне використання енергоресурсів.


Поставлене завдання

Основною метою було створення сучасної котельні "під ключ", яка забезпечує надійне теплопостачання та відповідає всім сучасним нормам енергоефективності та безпеки.


Реалізація

"Вавілон-Груп" забезпечила ефективний процес виконання проекту, починаючи з закупівлі та закінчуючи запуском обладнання. Всі етапи виконання проекту контролювалися для забезпечення високої якості та дотримання термінів.


Результат

Завдяки професійному підходу "Вавілон-Груп", нова котельна була введена в експлуатацію, забезпечивши стабільне теплопостачання для соціально значимих об'єктів Рівненської області та зробивши внесок у покращення екологічної ситуації в регіоні.


Photo gallery of the Project

bottom of page