top of page

Захисні ролети для зенітних фонарів

Комплексне рішення по встановленню захисних ролетів для зенітних фонарів актової зали, що забезпечує захист від зовнішніх впливів та контроль освітленості приміщення.

Обсяг робіт:

Проект включав виготовлення та монтаж захисних ролетів для зенітних фонарів, які встановлені на даху актової зали. Роботи включали підготовку поверхонь, електромонтажні роботи та встановлення механізмів управління ролетами.

Особливості Проекту:

Особливістю проекту є використання автоматизованих систем управління для забезпечення зручності користування та ефективного контролю освітлення приміщення.

Поставлене Завдання:

Завдання полягало у створенні надійного та довговічного рішення для захисту від зовнішніх впливів, таких як негода та перепади температур, з можливістю регулювання рівня природного освітлення зали.

Реалізація:

"Вавілон-Груп" успішно реалізувала проект, виконавши всі роботи відповідно до технічних специфікацій та встановлених стандартів безпеки. Враховуючи архітектурні особливості будівлі, було забезпечено ідеальне вписування ролетів у загальний дизайн.

Результат:

Завдяки встановленню захисних ролетів, актова зала отримала надійний захист від зовнішніх факторів та можливість контролювати освітленість приміщення, що підвищило її функціональність та комфорт для відвідувачів і персоналу. Проект був виконаний з високою якістю та професіоналізмом, що є характерним для всіх робіт виконаних "Вавілон-Груп".


Photo gallery of the Project

bottom of page