top of page

Комплексне будівництво приватної резиденції с. Чайка

Комплексне виконання робіт з будівництва приватної резиденції "під ключ", включно з фундаментом, кровельними роботами, інженерними системами, оздобленням інтер’єру, ландшафтним дизайном та системами безпеки.

Обсяг робіт:

  • Фундамент та каркас: Розробка і зведення надійного фундаменту, конструктивних елементів будівлі, забезпечення міцності та довговічності конструкцій.

  • Кровельні роботи: Встановлення високоякісної кровлі з гарантією на довготривалу експлуатацію.

  • Інженерні системи: Інсталяція сучасних інженерних систем, включаючи опалення, вентиляцію, водопостачання та електрику.

  • Оздоблення: Внутрішнє та зовнішнє оздоблення, виконане за найвищими стандартами якості, з використанням довговічних та естетичних матеріалів.

  • Ландшафтний дизайн: Створення унікального ландшафтного дизайну, який гармонійно вписується в загальний вигляд резиденції та навколишнього середовища.

  • Системи безпеки: Установка надійних систем безпеки, включно з охоронною сигналізацією, відеоспостереженням та контролем доступу для забезпечення максимального захисту мешканців.


Особливості проекту: Кожен етап проекту ретельно планується та виконується з урахуванням індивідуальних побажань замовника, зосереджуючи увагу на якості, естетиці, функціональності та безпеки. Використання інноваційних технологій та матеріалів забезпечує енергоефективність та комфорт майбутнього будинку.

Photo gallery of the Project

bottom of page