top of page

Розсувні системи в актовому залі для Поліції

Проект включав проектування та монтаж великогабаритних розсувних систем у актовій залі поліцейського управління, спрямованих на підвищення функціональності та багатоцільового використання простору.

Обсяг робіт:

Команда Вавілон-Груп виконала повний комплекс робіт, який охоплював заміри, виготовлення та монтаж розсувних систем, а також інтеграцію з існуючими інженерними та електричними системами приміщення.

Особливості Проекту:

Особливість цього проекту полягає у створенні багатофункціонального простору, здатного трансформуватися за допомогою розсувних систем для різних заходів та потреб поліцейської діяльності.

Поставлене Завдання:

Задачею було створити адаптивний простір, який можна було б швидко реорганізувати без втрати часу та зусиль персоналу, забезпечуючи ефективне використання актової зали.

Реалізація:

Вавілон-Груп успішно реалізувала проект, враховуючи специфіку використання приміщення поліцією. Всі роботи були виконані з урахуванням високих стандартів безпеки та якості.

Результат:

Результатом стало створення сучасної, безпечної та гнучкої актової зали, яка відповідає всім вимогам поліцейського управління та забезпечує високий рівень адаптації під різноманітні заходи. Проект демонструє високий рівень майстерності та здатність Вавілон-Груп до вирішення складних інженерних та архітектурних завдань.

Photo gallery of the Project

bottom of page