top of page

Генератори для АТ "Укрзалізниця"

Успішно реалізований проект поставки та встановлення 35 генераторів для забезпечення безперебійної роботи залізничних вокзалів АТ "Укрзалізниця", спонсорований Товариством Червоного Хреста України.
Задача: Забезпечити надійне енергозабезпечення для важливої інфраструктури — залізничних вокзалів по всій Україні, особливо в умовах, що вимагають автономного електропостачання.


Рішення: Вавілон-Груп взяла на себе весь процес — від закупівлі до шефмонтажу генераторів. Було вибрано надійне та ефективне обладнання, здатне витримувати високі навантаження і працювати в автономному режимі.


Реалізація: Проект включав логістичні виклики, зокрема нічні доставки та монтажі, для мінімізації затримок у роботі вокзалів. Використання спеціалізованого транспорту та кваліфікованих монтажників забезпечило ефективність та безпеку на всіх етапах проекту.


Результат: Встановлення генераторів було успішно завершено в обласних центрах, забезпечуючи критичну інфраструктуру України надійним джерелом енергії. Проект відображає високий рівень компетенції Вавілон-Груп у сфері комплексних поставок та інженерних рішень.

Фотогалерея Проекту

bottom of page