top of page

Поставка систем зворотнього осмосу для міста Одеса

Компанія Вавілон-Груп успішно реалізувала поставку двадцяти передових систем зворотнього осмосу для очищення води в місті Одеса, підтримуючи місцеві потреби в чистій питній воді.

Обсяг робіт:


Проект включав аналіз потреб міста Одеса у системах зворотнього осмосу, відбір оптимального обладнання, здійснення прямої закупівлі обладнання у провідних виробників, а також організацію логістики та митного оформлення для доставки систем в Україну.


Особливості Проекту:


Системи зворотнього осмосу були спеціально відібрані для відповідності до високих стандартів якості та ефективності, здатні обслуговувати значні об'єми водопостачання та забезпечити стабільне постачання чистої питної води.


Поставлене Завдання:


Забезпечити місто Одеса надійними та ефективними системами зворотнього осмосу для підвищення якості питної води та відповідності до сучасних екологічних стандартів.


Реалізація:


Виконуючи проект, Вавілон-Груп взяла на себе усі аспекти постачання – від вибору обладнання до його доставки та інсталяції, включаючи всі ризики, пов'язані з міжнародною логістикою.


Результат:


Ефективне впровадження систем зворотнього осмосу значно покращило якість водопостачання в Одесі, підвищуючи стандарти життя місцевих жителів та сприяючи екологічному благополуччю регіону.

Фотогалерея Проекту

bottom of page