top of page

Поставка спеціалізованих автовишек для промислових потреб

В рамках розширення спектру нашої технічної бази, компанія Вавілон-Груп успішно здійснила поставку високоефективної автовишки, призначеної для виконання робіт на висоті у промислових умовах.


Обсяг робіт:


Проект включав в себе вибір оптимальної моделі автовишки, яка відповідає всім сучасним стандартам безпеки та ефективності, пряму закупівлю від виробника, а також повний комплекс логістичних та митних процедур.


Особливості Проекту:


Автовишка оснащена сучасними системами безпеки та зручності для оператора, що дозволяє виконувати роботи навіть у складних погодних умовах та на значних висотах.


Поставлене Завдання:


Основною метою проекту було забезпечення нашої технічної бази сучасним обладнанням, що забезпечить високу продуктивність та безпеку при проведенні висотних робіт.


Реалізація:


Команда Вавілон-Груп виконала всі необхідні дослідження та аналіз ринку для вибору найкращого обладнання, забезпечила прозору закупівлю та ефективну логістику, що включала транспортування автовишки в Україну.


Результат:


Завдяки успішній реалізації проекту, наша компанія отримала високоякісне обладнання, готове до негайного використання у різних промислових проектах, що значно підвищує наші виробничі можливості та конкурентоспроможність на ринку.Фотогалерея Проекту

bottom of page