top of page

Реставрація фасаду з елементами міді

Проект реставрації фасаду, виконаний Вавілон-Груп, включає капітальний ремонт зовнішньої частини будівлі з унікальними декоративними елементами з міді, що підкреслює архітектурну унікальність та естетичну привабливість об'єкта.

Обсяг робіт:


В рамках проекту було виконано повне відновлення фасаду, включаючи підготовчі роботи, штукатурку, фарбування та монтаж мідних елементів. Роботи проводились з дотриманням історичного стилю будівлі, а також з урахуванням сучасних вимог до дизайну та довговічності.


Особливості проекту:


Основною особливістю проекту є використання міді, матеріалу з високими антикорозійними властивостями та естетичною привабливістю, що забезпечує довговічність та бездоганний зовнішній вигляд фасаду.


Поставлене завдання:


Головною метою проекту було не лише відновлення зношених структур, а й надання фасаду сучасного вигляду з використанням традиційних матеріалів, які гармонійно вписуються в загальну архітектурну концепцію району.


Реалізація:


Проект був реалізований за допомогою сучасних технологій та технік реставрації. Роботи проводилися досвідченими фахівцями Вавілон-Груп, які використовували інноваційні підходи для забезпечення найвищої якості.


Результат:


Завершений проект демонструє відродження історичного вигляду будівлі, забезпечуючи її довговічність та естетичну привабливість. Мідні елементи стали виразною особливістю фасаду, підкреслюючи високий професіоналізм та увагу до деталей, характерні для Вавілон-Груп.

Фотогалерея Проекту

bottom of page