top of page

Скляна огорожа для ЖК Варшавський

Проект включав проектування та монтаж прозорої скляної огорожі для зовнішнього простору житлового комплексу "Варшавський", що додає вишуканості та сучасності архітектурі комплексу.

Обсяг робіт:

Компанія "Вавілон-Груп" здійснила виготовлення, доставку та встановлення скляної огорожі, враховуючи специфічні вимоги і стандарти безпеки для житлових комплексів.

Особливості Проекту:

Проект вирізняється використанням загартованого скла як елементу безпеки та естетики. Це дозволило створити прозорий і відкритий простір, забезпечуючи при цьому міцність та довговічність конструкції.

Поставлене Завдання:

Задача полягала в тому, щоб забезпечити безпечне та естетичне рішення для огорожі, яке б гармонійно вписувалося в загальний дизайн житлового комплексу.

Реалізація:

"Вавілон-Груп" успішно реалізувала проект, починаючи від проектних робіт до кінцевого монтажу, забезпечивши високий рівень якості на кожному етапі.

Результат:

Скляна огорожа стала візуально привабливим елементом ЖК "Варшавський", забезпечуючи безпеку та неперевершений зовнішній вигляд. Проект був виконаний з урахуванням всіх технічних вимог, і в результаті була створена огорожа, що відповідає найвищим стандартам дизайну та функціональності.

Фотогалерея Проекту

bottom of page