top of page

Створення модульного складу з сендвіч-панелями

Проект компанії Вавілон-Груп полягає у виготовленні функціонального модульного складу, обладнаного сендвіч-панелями, який забезпечує ефективне використання простору та оптимізацію умов зберігання.

Обсяг робіт:


В рамках проекту було здійснено встановлення модульного складу, включаючи проектування, конструкцію каркасу та монтаж ізолюючих сендвіч-панелей. Роботи виконані з урахуванням специфіки зберігання та логістичних потреб замовника.


Особливості проекту:


Проект виділяється своєю модульністю, що дозволяє швидко адаптувати складські приміщення до змінюваних потреб бізнесу. Використання сендвіч-панелей гарантує високу тепло- та звукоізоляцію, а також додаткову вогнестійкість.


Поставлене завдання:


Ціль проекту - створити економічно ефективне та енергозберігаюче рішення для складських потреб замовника, яке також максимально спрощує процеси логістики та управління товарними запасами.


Реалізація:


Проект був втілений командою досвідчених фахівців, які використали передові технології та матеріали, забезпечивши високу швидкість монтажу та якість виконаних робіт.


Результат:


Завершення проекту дозволило замовнику оптимізувати виробничий простір і забезпечило збільшення складських можливостей. Створення модульного складу з сендвіч-панелями демонструє зобов'язання Вавілон-Груп до інновацій та відповідальності перед клієнтами, незважаючи на всі логістичні та митні ризики, взяті на себе під час реалізації проекту.

Фотогалерея Проекту

bottom of page