top of page

Суцільноскляні Перегородки

Реалізація проекту встановлення цільноскляних перегородок на площі 300м2, який покликаний створити відчуття простору та забезпечити зонування без втрати світла в офісних приміщеннях.

Обсяг робіт:

"Вавілон-Груп" провела комплексні роботи, які включали заміри, проектування, виготовлення та монтаж цільноскляних перегородок з використанням якісного загартованого скла.

Особливості Проекту:

Особливістю проекту є застосування сучасних технологій скління, що дозволяють максимально зберегти візуальну прозорість і при цьому забезпечити необхідну звукоізоляцію для офісних приміщень.

Поставлене Завдання:

Забезпечення ефективного зонування простору з мінімальним втручанням в існуючу інфраструктуру і збереженням світлого та відкритого простору офісу.

Реалізація:

Проект було реалізовано з дотриманням всіх технічних вимог та в строгій відповідності до зазначених термінів, забезпечивши високу якість монтажу.

Результат:

Завдяки встановленим перегородкам було досягнуто балансу між приватністю та відкритістю робочих зон, при цьому зберігши естетичний вигляд інтер'єру та забезпечивши зручність використання простору.

Фотогалерея Проекту

bottom of page